, , ,

سفارش جلسات خصوصی ئی اف تی

سفارش جلسات خصوصی ئی اف تی

 

یک جلسه خصوصی ئی اف تی شامل:

  • ریشه یابی مشکلات شما
  • تمرین و ضربه زدن با شخص من
  • گرفتن جملات نمونه برای کار کردن بیشتر شما

نقطه کاراته

نقطه کاراته

این جلسه ۹۰ دقیقه است که از طریق تماس تلفنی یا تماس اینترنتی از اپلیکیشن های واتساپ و یا ایمو ( با هماهنگی طرفین) برگزار می شود.

 

اگر نمی دانید ئی اف تی چیست اینجا را کلیک کنید.

 

هزینه هر جلسه ۸۰ هزارتومان است که پس از واریز، تصویر فیش واریزی، نام نام خانوادگی و شماره تماس خودتان را به همراه زمانهای آزاد یک هفته آینده خود را به من ایمیل می زنید تا برای ساعت جلسات با هم هماهنگ شویم.

 

پیشنهاد ویژه:

در صورتی که تمایل دارید بیشتر از یک جلسه خصوصی با من کار کنید می توانید یکی از دو پیشنهاد ویژه زیر را انتخاب کنید:

  • پیشنهاد نقره ای : ۴ جلسه ( هر هفته ۲ جلسه). زمان هر جلسه ۹۰ دقیقه. هزینه فقط در صورت پرداخت یکجا : ۲۵۰ هزار تومان به جای ۳۲۰ هزار تومان (۷۰ هزار تومان تخفیف)
  • پیشنهاد طلایی : ۸ جلسه (هر هفته ۲ جلسه به مدت یکماه). زمان هر جلسه ۹۰ دقیقه. هزینه فقط در صورت پرداخت یکجا : ۵۰۰ هزار تومان به جای ۶۴۰ هزار تومان (۱۴۰ هزار تومان تخفیف)

 

موضوعات شما می تواند در زمینه های ( مالی، شغلی، رابطه، عشق، خانوادگی، خاطرات ناگوار، فوبیا، استرس و اضطراب، سلامتی، کاهش و یا اضافه وزن و .. ) باشد.

  • هشدار : من پزشک و یا روانپزشک نیستم و به هیچ عنوان دخالتی در کار حرفه ای این عزیزان نمی کنم. تنها خدمت من در این زمینه کمک به بهبود وضعیت ذهنی بیماران و افراد است. در مورد درمان به هیچ عنوان از من سوال نپرسید.

 

خرید آنلاین جلسات ئی اف تی :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *