• شناسایی ورفع باورهای غلط درموردتناسب اندام

  ۳۰ تمرین صوتی با روش ئی اف تی برای شناسایی و حذف باورهای غلط در مورد تناسب اندام و لاغری

  برای کسانی که از رژیم های متفاوت خسته شده اند- کسانی که می دانند هر موقع رژیم می گیرند وزن از دست رفته سریعتر برمیگردد!!

  خرید دوره
 • دوره شناسایی و رفع باورهای غلط در مورد ازدواج

  ۳۰ تمرین صوتی با روش ئی اف تی برای شناسایی و حذف باورهای غلط در مورد ازدواج و ایجاد رابطه مناسب

  برای همه کسانی که می خواهند جفت الهی خود را جذب کنند، کسانی که در روابط قبلی خود شکست خورده اند و یا با خیانت رو به رو شده اند و …

  خرید دوره
 • دوره آموزش شناسایی و رفع باورهای غلط مالی

  ۳۰ تمرین صوتی با روش ئی اف تی برای شناسایی و حذف باورهای غلط در مورد توانگری و رابطه شما با پول

  برای کسانی که به دنبال توانگری مالی هستند و ازقانون جذب نتیجه نگرفته اند و می دانند مانعی درونی نمی گذارد تا به توانگری برسند

  خرید دوره
 • آموزش روش های دوست داشتن خود

  ۲۱ تمرین صوتی با روشهای: لوئیز هی، نیمه تاریک وجود، ئی اف تی و کوچینگ، برای تمرین بیشتر دوست داشتن خود و …

  برای کسانی که شاد نیستند، روابط غلط جذب می کنند، به آرزوهایشان نمیرسند و ..

  خرید دوره
 • من کمکتان می کنم باورهای محدود کننده تان را شناسایی کنید و خود جدیدی بسازید

  تفکر و باور های جدید ===> نتایج جدید

  کیـــمیـــاگــــر
 • تصمیم شما برای قدم برداشتن، مسیر را می سازد. اولین قدم رو بردارید

  YOUR DECISION TO WALK CREATES THE PASS AHEAD

  JOIN OUR GROUPJOIN OUR CANAL

دوره رایگان و غیر حضوری کشف رسالت فردی و هدف نهایی زندگی

تحقق بخشیدن به افسانه ی شخصی، یگانه وظیفه آدمیان است. همه چیز تنها یک چیز است.. و هنگامی که آرزوی چیزی را درسر داری ، سراسر کیهان همدست می شود تا بتوانی این آرزو را تحقق بخشی.

سرفصل های دوره

رسالت فردی چیست؟

چگونه رسالت فردیمان را کشف کنیم؟

مهم است چه سوالاتی از خودمان بپرسیم؟

نشانه های مسیر را چطور می توان دید؟

آموزش مراقبه برای دستیابی به رسالت فردی

روش ارتباط با خود برتر

زندگی با رسالت فردی چگونه است؟

بیش از سه ساعت صوت آموزشی به همراه تمرینات و مثال هایی برای درک موضوع

 

تغییر ذهن و شناخت ذهن ناخوداگاه به چه کاری می آید؟

دستاوردهای شما در زندگی به مدل ذهنی و نوع تفکر شما بستگی دارد. اگر می خواهید دستاوردهای جدید کشف کنید و واقعیتهای جدید خلق کنید باید ذهنتان را بشناسید، آگاهی خود را بالا ببرید، از روشها و ابزارهای مخصوص این کار استفاده کنید و ذهن جدیدتان را مدیریت کنید. و این کاری است که من در این سایت انجام می دهم. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

کوچینگ چیست و در چه زمینه ای کاربرد دارد؟

کوچینگ یک پروسه و فرآیند رشد و تغییر است. در این پروسه افراد تحت حمایت کوچ و یا مربی قرار می گیرند و با صحبت و پشتیبانی که از سمت کوچ شکل می گیرد قدم به قدم در مسیر حرکت خود رو به جلو حرکت می کنند. در این فرایند چندماهه کوچ مانند یک مربی ورزشی در کنار شخص خواهان موفقیت قرار می گیرد و کمک می کند او قهرمان زندگی خودش شود. درباره کوچینگ بیشتر بدانید.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
1

نقطه ضربه کاراته

2

فرق سر

3

ابتدای ابرو

4

کنار چشم

5

زیر چشم

6

زیر بینی

7

چانه

8

ترقوه

9

زیر بغل

ئی اف تی چیست و به چه کاری می آید؟

ئی اف تی حدفاصل طب سوزنی و روانشناسی به حساب می آید. به جای تحریک نقاط طب سنتی چینی با سوزن، یا با ماساژ و یا به آرامی بر روی نقاط ضربه می زنیم. ضربات بر بعضی نقاط مشخص در صورت و بدن وارد می گردند و هم زمان فرد باید جملاتی را که شامل شرح مشکل است بیان کند. و پس از آنها هم جملات تاکیدی را ذکر کند. این کارها باعث تعادل در سیستم بدن و کاهش تنش های روانی و دردهای جسمی می گردندو ذهن و جسم پس از برقراری تعادل بهتر می توانند از قابلیت های طبیعی شفا استفاده نمایند. ئی اف تی مطمئن، ساده و بی ضرر است.

مقالات آموزشی

دیگران در مورد جلسات کوچینگ من چه می گویند؟

من مرتضی رنجبران هستم. نزدیک سه ماه هست که خانم نازنین سخاوتی کوچ من هستند ، در این مدت که من با ایشان جلسه های کوچینگ دارم مطالبی برای من شفاف شده که در بعضی از سمینارها و دوره های آموزشی برای من خوب توجیه نشده بود ، از جمله هدفگزاری ، تعیین ارزشها ، و فرق قدم و دستاورد در زندگی و کشف نقاط تاریک از وجود خودم که تا کنون زیاد برایم قابل تشخیص نبود. من قصد دارم حالا حالاها این کوچینگ رو دامه بدم

مرتضی رنجبران
مرتضی رنجبرانشغل آزاد

کوچینگ چیست ؟ این سوالیه که معمولا کسانی که متوجه می شند که من با یک کوچ ارتباط دارم ازم می پرسن .
و جواب من : کوچ یک مربی یا مشاور هست که بر خلاف انتظاری که اغلب و حتی خودم در ابتدا داشتم که بیاد و راه حل جلو پام بذاره و به حرفات گوش می کنه و طبق باورهایی که دارم ، قوی ترینش رو مشخص می کنه، اصلاح می کنه و هل می ده که طبق اون با مشکلات روبرو بشم و به اونها غلبه کنم .
کوچ یک راز داره که این مهمترین مشخصه ای هست که یک کوچ باید داشته باشه، چون هر شخص رازهایی داره که به هیچ کس نگفته ، ولی کوچش می گه و این سبک شدنه و به موفقییت کمک می کنه .
و من تمام اینها رو طی ارتباطم با کوچم خانم سخاوتی بدست آوردم و از ایشان بسیار سپاسگزارم که در مواقع بسیار سختی که می تونست منجر به قطع کوچینگ یا مشکلات سختی برای من بشه با صبر ، تشویق ، حمایت و یادآوری موفقیت هام منو دوباره به چرخه تلاش امیدوار کرد و من کوچینگ و کوچم رو به نزدیکانم که مشکلاتی دارند قطعا پیشنهاد می کنم.

محمد رضا سخنور
محمد رضا سخنورشغل آزاد

با کوچینگ تونستم کوچ کنم از یکسری رفتارها و افکاری که درست یا غلط داشتم باهاشون خودم و اطرافیانمو اذیت می کردم.
رابطه عاطفی ام به چیزی که همیشه فکر می کردم نرسید ولی خیلی درست به نتیجه رسید. حالا کاملا لمس کردم هیچ دلیلی نداره همیشه رابطه ختم به اونی بشه که میخوام (باهمه وجود حسش کردم نه عین جمله توی فیلم هاو کتابها). اما الانم جای حسرت و سرزنش ندارم چون درست قدم برداشتم
زندگی جریان داره .
با کوچینگ بزرگ شدم.

افسانه
افسانهکارمند - مجرد

این چند وقتی که من با خانم سخاوتی کار می کنم اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد ادب و معرفت ایشون و برخورد بسیار خوبشون بود که اونم مشخصا از خوش قلبی و خوش طینتی  ایشون هست.
اینو می تونم بگم که ایشون مطالعات خوبی داشتند و نسبت به سنشون واقعا بسیار فعال و تلاشگر بوده اند و این باعث شده که اطلاعات بسیار خوبی رو کنار هم جمع کنند و بتونند توسط اونها تشخیص ها و کمک های خوبی به افراد بکنند. به عنوان مثال توسط سوالاتی که از ایشون در مورد نحوه هدف گذاری یاد گرفتم تونستم یکی  از دوستام رو که نمی تونست اصلا هدفی رو بنویسه کمک کنم یک لیست کامل از اهدافش بنویسه و از اون روز انرژی ایشون به طرز قابل توجهی بیشتر شده و بسیار فعال و با انگیزه شده. در نهایت از صمیم قلب و صادفانه موفقیت روز افزون ، شادی و سلامتی آرزومندم.

بابک ابراهیمی
بابک ابراهیمی نتورکر

سالهای زیادی گذشته بود تا یک رابطه رو که خیلی براش زحمت کشیده بودم رو حفظ کنم اما به هر دلیلی این رابطه جدی نمی شد. هر راهی که به ذهنم می رسید رو امتحان کردم تمام مدت ذهنم درگیر این رابطه بود ولی هیچ وقت به هدفم نزدیک نمی شدم و فکر کردم دیگه به تنهایی نمی تونم این مشکل رو حل کنم و نیاز به یک مشاور دارم . وقتی با کوچینگ و روشهای مشاور اون آشنا شدم با مربی خودم تماس گرفتم و اون رو در جریان مشکلم قرار دادم . اون کمک کرد تا هر لحظه با دید بیشتری به مشکلم نگاه کنم . به مرور متوجه شدم که باید این رابطه رو تمام کنم چیزی که برای من حتی فکر کردن به اون ترسناک بود و می گفتم نه این غیر ممکنه اما کوچینگ کمک کرد تا ناخوداگاه من بیدار بشه تا اینکه متوجه شدم توی گرداب توهم خودم دارم دست و پا می زنم . کوچ کمکم کرد تا جرات مواجه شدن با واقعیت رو پیدا کنم وبعد از سال ها راهی که برای من بهتر بود رو انتخاب کنم.

م. ز
م. زکارمند و مجرد

شرکت ما در مرحله ای قرار داشت که از نظر تولید خوب عمل می کردیم ولی از نظر فروش ضعیف . من برای بهبود اوضاع فروش شرکت نیاز به کمک داشتم . خانم سخاوتی یک دوره خدمات کوچینگ را طوری در اختیار من قرار داد که راه به این دشواری برای من هموار شد. و از تغییراتی که توسط کوچینگ خانم سخاوتی در زندگی من ایجاد شد بسیار خوشحالم و استفاده از خدمات (کوچینگ) وی را به هر کسی که برای اولین بار می خواهد در زندگی خود موفقیت با کوچینگ را تجربه نماید توصیه می نمایم.
با تشکر مرتضی جزمطلبی شرکت تولید و توزیع عسل ناملی

مرتضی جزمطلبی
مرتضی جزمطلبیشغل آزاد

کوچ بین المللی از فدراسیون بین المللی آمریکا

نازنین سخاوتی کیست و تخصصش چیست؟

✍دارای مدرک سطح 1 از آکادمی کوچینگ فارسی

✍دارای مدرک از فدراسیون بین المللی کوچینگ

✍ مدرس دوره های خودشناسی

✍درمانگر و کاربر حرفه ای ئی اف تی و ایموشن کد

✍️عضو هیئت مدیره انجمن بین المللی کوچینگ

✍️ کوچ و راهنمای رشد و تحول فردی و سازمانی

درباره من

درباره من