هدف نهایی و رسالت فردی

۹ دلیل که چرا باید هدف نهایی و رسالت فردی خود را پیدا کنید.

تاکنون پیش آمده است که در یک جاده با سرعت زیاد در حال حرکت باشید اما هیچ مقصدی نداشته باشید؟ زندگی کردن بدون پیدا کردن هدف نهایی و رسالت فردی مثل همین کار است. در این جاده نه مقصد مشخص است و نه علائم در مسیر برای شما معنی خاصی دارد. شما فقط جاده را طی می‌کنید.

ما معمولاً در زندگی ایده‌های دیگران را زندگی می‌کنیم. تصمیمات آن‌ها را کپی می‌کنیم. اما چون صرفاً یک کپی ضعیف از آن‌ها هستیم هیچ‌وقت به درخشش درونی منحصربه‌فردمان پی نمی‌بریم.

 

می‌خواهم به شما ۹ دلیل بدهم که چرا پیدا کردن هدف نهایی و رسالت فردی مهم است:

 

#۱ تأثیرگذاری در دنیا:

وقتی هدف نهایی و رسالت فردی خودتان را انجام می‌دهید، کاری را که دوست دارید با رضایت و شادی تمام انجام می‌دهید، به دیگران کمک می‌کنید که آن‌ها هم مسیر خودشان را پیدا کنند و همین احساس را تجربه کنند. حتی اگر ندانید شما این تأثیر را ناخودآگاه روی اطرافیانتان خواهید داشت. وقتی دیگران اشتیاق شمارا به زندگی می‌بینند الهام می‌گیرند که خودشان نیز همین‌طور زندگی کنند. دنیا به آدم‌های بیشتری مثل شما نیاز دارد تا تغییر کند.

 

#۲ کاری که عاشقش هستید را انجام می‌دهید:

هدف نهایی و رسالت فردی شما می‌تواند منجر به زندگی کردن تمام چیزهایی شود که رؤیای آن را در سردارید. هرروز صبح با عشق به چیزی که شمارا هیجان‌زده می‌کند بیدار می‌شوید وزندگی را انجام می‌دهید که دوستش دارید. این مقاله را نیز بخوانید :

چطور هم کارکنیم، هم تفریح کنیم، هم پول داشته باشیم و هم لذت ببریم؟

 

#۳ جهت دارید:

دیگر نیاز نیست زندگی را که دیگران به شما دیکته کرده‌اند زندگی کنید. سفر شما واضح است و می‌دانید کدام سمت بروید. شما با یک احساس درونی می‌دانید چه باید کنید. با این حس زندگی بیشتر شبیه یک بازی خواهد بود.

 

#۴ همه‌چیز ساده‌تر می‌شود:

هدف نهایی و رسالت فردی شما، شمارا مجبور به شناخت و استفاده از نقاط قوت منحصربه‌فردتان، اشتیاق سوزانتان و ارزش‌های خودتان می‌کند.

خلق کردن ساده‌تر می‌شود. هر چیزی که نیاز دارید بدانید یا انجام دهید سر راه شما سبز می‌شود! چون شما در یک “جریان” هستید، به منبع زندگی وصل می‌شوید و این منبع هرچه را بخواهید سر راه شما می‌آورد. ابزارها، منابع، اطلاعات و آدم‌ها.

 

#۵ درآمد خوبی کسب می‌کنید:

با دانستن نقاط قوت و اشتیاقتان، شما هدیه منحصربه‌فردتان را خلق می‌کنید و با این کار ارزش و خدمتی منحصربه‌فرد به دیگران ارائه می‌دهید. هدیه منحصربه‌فرد شما چیست؟ چه کسی سود می‌برد؟ آیا آن‌ها پولی می‌پردازند؟ چقدر؟

پیشنهاد خدمات و ارزش منحصربه‌فرد شما به این دلیل که عاشق آن هستید، کار خلاقانه‌ای می‌شود که در دنیا تغییر ایجاد می‌کند و این باعث خلق ثروت بیشتر برای شما می‌شود.

 

#۶ زندگی بیشتر:

همه ما با یک هدیه خاص خلق‌شده‌ایم. وقتی هدف نهایی و رسالت فردی خودتان را کشف می‌کنید، مسیر زندگی شما تغییر می‌کند. وجود شما تغییر می‌کند. همه‌چیز عوض می‌شود و شما می‌بینید دلیل بیشتری برای زندگی دارید. چیزهای بیشتری برای زندگی کردن وجود دارد و این هیجان‌انگیز است.

 

#۷ خود واقعیتان می‌شوید:

وقتی خود واقعیتان شدید زندگی بامعناتر می‌شود. شما به یاد می‌آورید که بخش خلاقی هم دارید و می‌توانید زندگی پرمعناتری برای خودتان و دیگران خلق کنید. می‌فهمید چه چیزی برای شما کار می‌کند و چه چیزی نه. و از همه مهم‌تر دیگر به دنبال جلب رضایت دیگران نیستید.

 

#۸ الهام‌بخش دیگران می‌شوید:

انرژی شما، اشتیاقتان و عشق به زندگی که دارید دیگران را متعجب می‌کند و از شما خواهند پرسید رمز آن چیست! آن‌ها از شادی شما و اینکه از انجام دادن کارها خسته و کسل نمی‌شوید متعجب می‌شوند و به فکر می‌روند. درنتیجه شما الهام‌بخش دیگران می‌شوید تا هدف نهایی و رسالت فردی خودشان را پیدا کنند.

 

#۹ یک زندگی شادتر:

افرادی که هدف نهایی و رسالت فردی خود را پیداکرده‌اند، شادترند. چرا؟ هدف شما شامل ارائه خودتان به دیگران است و وقتی این کار را انجام می‌دهید شادتر خواهید بود. زیرا “بخشیدن” همیشه با شادی همراه است. زندگی شاید همیشه کامل نباشد، چیزها آن‌طور که شما می‌خواهید پیش نمی‌روند اما شما خودتان را می‌شناسید و می‌دانید چه‌کاری انجام دهید و این ارزش واقعی پیدا کردن هدف نهایی و رسالت فردی است.

 

پیدا کردن هدف نهایی و رسالت فردی وزندگی کردن آن، راه شما برای تشکر کردن از خداست.

شرکت در دوره رایگان کشف رسالت فردی

 

 

” هدف شما در زندگی، پیدا کردن هدفتان و دادن تمام قلب و روحتان به آن است” بودا

2 پاسخ
  1. فاطمه
    فاطمه گفته:

    سلام من میخحوام این د.وره رو دریافت کنم وادرس ایمیل هم ارسال میکنم ولی فایلی به ایمیلم ارسال نمیشه !!!!!ممنون میشم راهنماییم کنید .

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress spam blocked by CleanTalk.